Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
267 postów 9390 komentarzy

Janusz E. Kamiński

jazgdyni - Navigational Officer, Marine Engineer, Trained Lifeguard, Electrical Engineer, Radio Officer, Medical Advisor, Firefighter, A Lifesaver, A Leader..A MARINER. The Workplace rated among the Top 3 Most Hazardous Places to Work. No Fixed working hours, No Hol

Ciągle nas mają za idiotów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Halo! To my - idioci! Łykamy wszystko co daje nam codziennie GieWu i TVN. Bez tego ciężko żyć. Adamie Michniku i ty Wielki Tusku, wyjaśnijcie nam świat. Bez tego życie leminga jest jałowe i puste.

 

 

 

 

Blogerka Elig przytoczyła trafne obserwacje - //elig.prawynurt.pl/polityka/opinie/pomys-upartego-nasz-przekaz-dnia-w-sprawie-smolenska,990.htm .

Typowy leming jest niestety dosyć głupim osobnikiem. Do tego naiwnym i łyka każdą sieczkę, abstrahując od tego jak durną i bezczelną, jeżeli tylko pochodzi z jego najważniejszych ambon: GieWu i TVNu.

Dla tego też, te tuby propagandy przestały już kierować swój przekaz do przeciętnego czytelnika, albo widza, a skoncentrowały się na durnowatych lemingach, którzy widocznie zaczynają im wyciekać ciurkiem w stronę rozumu i opamiętania.

 

Jak już pisałem ( //jazgdyni.prawynurt.pl/klub-dyletantow/jatrzenie-smolenskiem,481.htm ), oficjalna prorządowa propaganda odpaliła śmierdzącą petardę, gdzie cynglową była funkcjonariuszka GieWu do zadań najbrudniejszych (urodzona czyścicielka latryn?), pani Kublik. W tygodniowej akcji wydalania steku bzdur, te dwie przodujące gadzinówki (TVN i GieWu), kompletnie nie licząc się ze zdrowym rozsądkiem i minimalną inteligencją, z braku mamy Madzi pod ręką, starały się żabim rechotem zdyskredytować profesorów wspierających zespół Macierewicza.

 

Czytaj dalej -    //jazgdyni.prawynurt.pl/klub-dyletantow/ciagle-nas-maja-za-idiotow,1023.htm

KOMENTARZE

 • @ autor
  To ciekawe że wszyscy naraz doszli do wniosku że coś trzeba zrobić !
  Jedni z obowiązku drudzy ze strachu że ci pierwsi wezmą się do roboty.
  Ja z obowiązku przygotowuję cykl smoleński. Jak dopieszczę, to dziś, jutro..
 • @Autor
  Wszystkie wiodące media na całym świecie robią dokładnie to samo:

  MANIPULUJĄ!!!!

  Pozdrawiam.
 • @cyborg 08:15:39
  Czekam z niecierpliwością.
  Sytuacja jest tak nabrzmiała i dojrzała, że syntetyczne spojrzenie na Smoleńsk jest teraz niezmiernie potrzebne.

  Pozdrawiam
 • @AdNovum 08:23:21
  To niech się chociaż starają to robić mniej idiotyczne.
  Przecież ta Kublik w moich oczach jest czerstwa jak zgniły burak.
 • @jazgdyni 08:42:29
  Za sprawą p. Nadredaktor powstało nowe słowo : KUBLIKACJA !
  Nic dodac nic ująć.
 • @cyborg 10:30:30
  Ja początkowo myślałem, że to Michnik, tak jak senator Piesiewicz przebiera się w damskie ciuchy i pluje jadem. Lecz zobaczyłem zdjęcie Kublik - rany boskie ! Brrrrrrr....
 • idiota i idiom czy jest korelacja, pokrewieństwo? Jest!
  Dwie definicje słowa idiom.
  Dlaczego przytaczane jest słowo idiom?
  Co to jest idiom?

  A to dlatego, że od słowa "idiom" pochodzi słowo "idiota"
  Krótko: Idiota - porozumiewa się, rozmawia, - przekazuje in-form-acje przy pomocy semantycznie przeformowany wyrażeń 'idiomatycznych'

  Teraz przeczytać obie definicje, jedną w języku polskim, a drugą w języku angielskim, i następnie porównać te podane definicje ze sobą;

  -w języku polskim:
  Idiom, idiomat, idiomatyzm (z łac. idioma – „specyfika języka, osobliwości językowe”; od gr.: idiōma, dop. idiōmatos – „specyficzna cecha; właściwość” od idiousthai – odpowiedni[1]; ídios – „własny; prywatny; swoisty”[2]) — wyrażenie językowe, którego znaczenie jest swoiste, odmienne od znaczenia jakie należałoby mu przypisać biorąc pod uwagę poszczególne części składowe oraz reguły składni.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Idiom

  -w języku angielskim:
  id·i·om - noun \ˈi-dē-əm\
  : an expression that cannot be understood from the meanings of its separate words but that has a separate meaning of its own
  http://www.merriam-webster.com/dictionary/idiom

  Tłumaczenie ©HiFiT™:
  Wyrażenie, które nie może być zrozumiane poprzez 'sumę' poszczególnie użytych słów, dlatego, że te dane wyrażenie posiada swoje własne odmienne - wyróżniające się - znaczenie.

  albo

  An idiom is: "an expression whose meaning cannot be predicted from the usual meanings of its contstituent elements" - Webster's Unabriged Dictionary
  Tłumaczenie ©HiFiT™:
  Idiom jest to wyrażenie, którego znaczenie nie może zostać przewidziane na podstawie zwyczajnie - potocznie - pojmowanych znaczeń z tego danego wyrażenia składowych elementów.
 • @mms 11:31:31
  Raczej bym powiedział, że grupa niezależnych idiotów tworzy idiom, gdy usunięcie jednego idioty powoduje niemozność zrozumienia całej grupy czyli idiomu.
  Usuń Tuska i nikt nic nie zrozumie.
 • @
  http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=4131#.UkQhBX_-QY4
 • @2
  http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=4139#.UkQiWH_-QY4
 • @DelfInn 14:03:20
  Serdeczne dzięki za podrzucenie ważnej strony.
 • @jazgdyni 08:42:29
  "Przecież ta Kublik w moich oczach jest czerstwa jak zgniły burak"- widocznie ma taką moc, że w oczach zmienia się w zgniłego buraka:))))

  A na poważnie rzecz ujmując:

  Otóż oni właśnie tacy mają być, tzn. głoszący i rozpowszechniający idiotyzmy, bo jakże inaczej z ludzi można zrobić idiotów i ich ogłupić?

  Tak właśnie działa propaganda, która z logiką, prawdą i zdrowym rozsądkiem nie ma nic wspólnego, ale jednak dużo ludzi ją przyjmuje.

  Natomiast, sukcesem przekazu propagandowego jest to, że większość społeczeństwa go zaakceptuje.

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 15:43:29
  Tak jest i dlatego bez przerwy mamy w telewizji takie zdarte płyty jak Miller, jak Marcinkiewicz, czy Giertych. By przekaz się utrwalił. By walić i mącić.
  To jest pewna taktyka. Ale czy w dłuższym okresie?
  Wg. mnie muszą być nieźle spanikowani.
 • Współpracuję z pewna panią profesor.
  Do pewnego czasu uważałem ją za równą i normalną babkę, aż kiedyś doszło do rozmowy na temat nominacji profesorskiej. Z ulgą powiedziała, że na szczęście otrzyma ja z rąk pRezydenta. Powiedziałem, że z rąk poprzednika tytuł byłby tym samym tytułem, a wtedy stwierdziła, że musiałaby podawać poprzednikowi rękę.
  Więc niby mądra, odnosi sukcesy w swojej dziedzinie, a jak panie zahaczysz o PiS lub jego ludzi to staje dęba, jak jaka narowista klacz.
  Ma to związek z intelektem czy działa to na zasadzie odruchu psa Pawłowa?
 • @tadman 16:08:53
  Pani profesor...

  Znam trochę to środowisko. I jak kiedyś zdarzała się tam czarna owca, to teraz mądry profesor jest rzadki jak rodzynek w zakalcu.

  Większość tego towarzystwa jest do-du-py.

  A na czele stoją rektorzy PW i AGH.
 • @tadman 16:08:53
  Wyłącznie odruch psa Pawłowa. Ćwiczę to samo z przyjaciółmi, bardzo zacnymi i kochanymi ludzieńkami, o głebokiej wierze. Nigdy nie zbaczam na politykę, by nie tracić przyjaciół. Ale niekiedy wymsknie im się słówko straszliwe "Kaczyński". To niesamowite, jak wówczas zmienia im się wyraz twarzy i timbre głosu!!! Ja z nimi sporo przeżyłam, znamy się od studiów: nigdy w życiu w taki sposób nie wymawiali nazwiska Breżniewa, czy Jaruzelskiego.
 • @jazgdyni 11:49:53
  Powiedziałbym: IDIOM czyli; Idiotyczna Manipulacja.
  Idiotyczna bo jak wyżej; Tworzone przez Idiotów "wyrażenie", którego znaczenie nie może zostać przewidziane na podstawie zwyczajnie - potocznie - pojmowanych znaczeń składowych elementów"
  oraz Manipulacja czyli ; "kształtowanie poglądów, postaw, zachowań lub emocji bez ich wiedzy i woli człowieka ".
 • Ważne!!! Ludzie z Gdańska, Wybrzeża co wy na to, że taka parchobolszewicka wesz żyje wśród Was?
  Ważne!!! Ludzie z Gdańska, Wybrzeża co wy na to, że taka parchobolszewicka wesz żyje wśród Was? można tylko ...milczeć...-poprawnie.....---wyszukiwarka...- artykuł IPN-Gdańsk. Człowiek, który nadzorował śledztwo nad ,, INKĄ ,, - żąda dziś wyższej emerytury! NIEZNANE OBLICZA JÓZEFA GAWERSKIEGO parchobolszewickiego oprawcy, bandyty. Przydał by się KEDYW i jego ludzie, zostałaby odstrzelona parchobolszewicka swołocz, jak Igo Sym i wielu mu podobnych..

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej